SPORTY


 

 

  

YOU.FO

 

Jedna z najnowszych form aktywności ruchowych na świecie. Polega na rzucaniu aerodynamicznego krążka za pomocą specjalnych kijów. Doskonała atrakcja rodzinna na otwartą przestrzeń. Proste, przyjemne, dla każdego powyżej 7 roku życia. Koncepcja ta zdobyła wiele prestiżowych nagród ze względu na swoja innowacyjność (czytaj więcej).

 

  

ARCHERY GAMES

 

Archery Games to zupełnie nowa koncepcja sportowej rozrywki łącząca adrenalinę paintballa, dynamikę zbijaka oraz precyzję łucznictwa. W dużym skrócie jest to zbijak w którym zamiast piłki używa się wystrzelonej z łuku strzały. Koncepcja zawiera wszelkiego rodzaju scenariusze gier i zabaw, które bazują na strzelaniu bezpiecznie do siebie nawzajem z łuku dzięki specjalnym 3-warstwowym piankowym grotom strzał (czytaj więcej).

 

 

 

LOOPYBALL

 

Bubble football lub tez bumper balls. Nazw jest wiele lecz zawsze chodzi o to samo. Zabawa jest prosta - każdy zawodnik wchodzi do środka wielkiej dmuchanej piłki - i się zaczyna! Upadki, zderzenia, salta, emocje i mnóstwo, mnóstwo radości. Połączenie piłki nożnej i zorbingu (czytaj więcej).

 

 

 

TASPONY

 

Taspony to praktycznie tenis ziemny z tym że zamiast rakiety musimy używać wyłącznie rąk. Sport ten powstał w Japonii, a sekret tkwi w specjalnej piankowej piłce.  Proste zasady i specjalna piłka sprawiają że ten sport na prawdę wciąga (czytaj więcej).

 

 

 

SPEEDMINTON

 

Sport rakietowy pokrewny do badmintona, w który gra się bez siatki i z użyciem nowatorskich lotek oraz rakiet, umożliwiających wyjątkowo szybką grę. Pole oddalone są od siebie, a punkty zdobywa się poprzez trafienie lotką na polu przeciwnika (czytaj więcej).

 

 

 

SMOLBALL

 

Można to nazwać drużynową grą w tenisa gdzie punkty zdobywa się poprzez trafienie piłki do bramki. Specjalnie zaprojektowane rakietki oraz piłki z miekką powłoką dają efekt prostej, emocjonującej gry dla każdego. Dzięki prostym zasadom i odpowiedniemu sprzętu grać można niemal wszędzie: na hali sportowej, na trafie, na piasku czy nawet na lodzie (czytaj więcej).

W przypadku zainteresowania którąś z podanych dyscyplin, prosimy o kontakt 😉